ciemne znaki zapytania, na których tle widnieją dwa pytajniki. Jeden w kolorze niebieskim, drugi w kolorze żółtym

Zmiany związane z wejściem w życie Ustawy 2.0

W związku ze zmianami organizacyjnymi w Uniwersytecie Śląskim przygotowane zostały rozwiązania, które pozwolą zapoznać się z podjętymi działaniami mającymi na celu przystosowanie naszej uczelni do zmieniającej się sytuacji prawnej wynikającej z reformy szkolnictwa wyższego w Polsce.

Uruchomiony został serwis www.zmiany.us.edu.pl, za pośrednictwem którego udostępniono:

• platformę HelpDesk umożliwiającą zadawanie pytań dotyczących zmian,
  • podstronę FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.

Opublikowany został również specjalny numer „Gazety Uniwersyteckiej UŚ”  (pdf, 3 MB) poświęcony najważniejszym zmianom w Uniwersytecie Śląskim. Na wydziałach natomiast znajdować się będą stoiska informacyjne, przy których będzie można uzyskać odpowiedzi na podstawowe pytania związane z podjętymi działaniami zmieniającymi strukturę uczelni i zasadami jej funkcjonowania.