trzy studentki z Chin pozujące do zdjęcia

Spotkanie organizacyjne dot. bezpłatnego kursu języka chińskiego

logo Centrum Języka i Kultury Chińskiej UŚ

19 lutego 2018 roku w Centrum Języka i Kultury Chińskiej Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Uniwersytecka 4, parter, sala nr 11/12) odbędą się spotkania organizacyjne dotyczące drugiego semestru bezpłatnego kursu języka chińskiego:

• godz. 17.00 – dla osób kontynuujących naukę,
  • godz. 18.00 – dla nowych studentów.

Pierwszeństwo zapisu na zajęcia będą mieli studenci I, II i III stopnia studiów oraz wykładowcy Uniwersytetu Śląskiego.

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu (dwie godziny lekcyjne dla każdej grupy) w godzinach popołudniowych. Na koniec semestru uczestnicy kursu (pod warunkiem zaliczenia odpowiedniej liczby godzin ćwiczeniowych oraz zdania testu na koniec semestru) otrzymają certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w zajęciach. Planowane jest utworzenie grup na różnych poziomach zaawansowania znajomości języka chińskiego.

Szczegółowe informacje dostępne są Facebooku.

plakat informujący o spotkaniach organizacyjnych dla chcących wziąć udział w leksjcach języka chińskiego z logo Centrum Języka i Kultury Chińskiej i godzinami rozpoczęcia spotkań 17..00 dla kontynuujących naukę, o godz. 18.00 dla nowych studentów