fragment leżącej na stole zamknietej książki

Spotkanie autorskie z Grażyną Plebanek

22 października 2019 roku o godz. 13.45 w sali Rady Wydziału Humanistycznego w Katowicach (pl. Sejmu Śląskiego 1) rozpocznie się spotkanie autorskie z Grażyną Plebanek – pisarką, felietonistką, autorką bestsellerowych powieści i opowiadań, która na swoim koncie ma także sztuki teatralne i scenariusze filmowe. Jest laureatką licznych nagród. Publikowała w Wydawnictwie W.A.B. („Dziewczyny z Portofino”, „Przystupa”, „Nielegalne związki”, „Bokserka”) Zysk i S-Ka („Pudełko ze szpilkami”), Znak Litera Nova („Pani Furia”) oraz Agorze („Słowa na szczęście i inne nienazwane stany duszy”).

Grażyna Plebanek będzie gościem Wydziału Humanistycznego od 21 do 25 października. Poprowadzi cykl wykładów dla studentów II i III roku sztuki pisania w ramach projektu pn. „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

logo POWER i RP