sala Rady Wydziału Filologicznego, w której odbywa się seminarium dotyczące projektowania stron internetowej

Seminarium studentów komunikacji promocyjnej i kryzysowej dot. projektowania stron internetowych

29 stycznia 2018 roku w sali Rady Wydziału Filologicznego w Katowicach odbyło się seminarium studentów II roku komunikacji promocyjnej i kryzysowej podsumowujące zajęcia z analizy tekstu perswazyjnego, których finalnym efektem było zaprojektowanie stron internetowych. Ucząc się m.in. współpracy w grupie, pisania tekstów perswazyjnych, badania rynku i obsługi WordPressa, uczestnicy zajęć projektowych nie tylko przygotowali profesjonalne strony www wykreowanych firm, wypełnili je treścią, ale także przedstawiając swoje projekty, wskazywali ich najmocniejsze strony.

W roku akademickim 2017/2018 ćwiczenia z analizy tekstu perswazyjnego prowadziły dr Katarzyna Sujkowska-Sobisz i dr Ewelina Tyc z Instytutu Języka Polskiego im. Ireny Bajerowej oraz dr hab. Agnieszka Nęcka z Instytutu Nauk o Literaturze Polskiej im. Ireneusza Opackiego.