Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego oferuje nie tylko bogatą, z roku na rok poszerzaną i dostosowywaną do wymogów rynku pracy ofertę dydaktyczną, na którą składa się szeroki wachlarz piętnastu różnorodnych kierunków, siedemdziesięciu sześciu specjalności i specjalizacji, ale daje również możliwość rozwijania pasji i zainteresowań w kołach naukowych, stowarzyszeniach, organizacjach studenckich czy mediach akademickich, a także brania udziału w interesujących konferencjach naukowych, panelach dyskusyjnych, festiwalach, koncertach, spotkaniach autorskich, akcjach charytatywnych czy wyjazdach w ramach programów MOST i Erasmus+. Słowem, Wydział Filologiczny oferuje unikatową ofertę dydaktyczną (m.in. specjalistyczne języki: prawniczy, ekonomiczny, dyplomatyczny, projektowanie rozrywki interaktywnej oraz lokalizacja gier i oprogramowania [SPRINT – WRITE], komunikacja promocyjna i kryzysowa, kultury mediów, mediteranistyka, informacja w instytucjach e-społeczeństwa, sztuka pisania, międzynarodowe studia polskie), w tym języki: angielski, arabski, bułgarski, chiński, chorwacki, czeski, francuski, hiszpański, japoński, języki Indii, macedoński, niemiecki, portugalski, rosyjski, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, włoski.

Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce: http://www.fil.us.edu.pl/kierunki-studiow/.