studenci podczas zajęć, w sali ćwiczeniowej, za oknem widać napis Korez

Nowa edycja semestralnego kursu języka polskiego

19 lutego 2018 roku rozpocznie się nowy semestralny kurs języka polskiego. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych i wieczornych w siedzibie Szkoły Języka i Kultury Polskiej w Katowicach. Kurs adresowany jest głównie do studentów Uniwersytetu Śląskiego, studentów programu Erasmus+ oraz zagranicznych lektorów języków obcych pracujących na naszej uczelni – dla tych osób udział w kursie jest bezpłatny. Szczegółowe informacje oraz aplikacja zgłoszeniowa znajdują się na stronie: www.sjikp.us.edu.pl/pl/kursy-jezyka-polskiego/semestralny-kurs-jezyka-polskiego/.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 16 lutego o godz. 10.00 na Wydziale Filologicznym w Katowicach (sala nr 107).