grafika promująca Wyróżnienia JM Rektora UŚ przedstawiająca wielokolorowy diament

IX edycja Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego

plakat promujący konkurs Wyróżnienia JM Rektora UŚ zawierający nazwę konkursu i hasło: doceniamy aktywnośćRuszyła IX edycja konkursu Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego, które przyznawane są studentom oraz doktorantom za osiągnięcia i realizację inicjatyw w następujących dziedzinach działalności: społecznej, kulturalnej, artystycznej, sportowej, naukowej, popularnonaukowej, a także za wspieranie i inicjowanie życia studenckiego. W tegorocznej edycji wprowadzone zostały zmiany m.in. umożliwiające staranie się o wyróżnienie osobom, które już je otrzymały. W konsekwencji w konkursie aplikować mogą również doktoranci, którzy zostali wyróżnieni wcześniej jako studenci.

Drogą elektroniczną każda osoba lub instytucja może zaproponować kandydata, który zasługuje na udział w konkursie, lecz z różnych powodów nie zgłosił się do niego osobiście. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: http://student.us.edu.pl/propozycja-kandydata. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.wyroznienia.us.edu.pl.

Studenci i doktoranci Wydziału Filologicznego mogą składać wnioski w sekretariatach prodziekanów ds. studenckich i kształcenia lub we właściwym dla siebie dziekanacie do 11 kwietnia 2017 roku.

Regulamin konkursu (plik pdf)