plakat promujący II dzień kulturoznawcy

II edycja Dnia kulturoznawcy i kulturoznawczyni

21 maja 2019 roku w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach odbędzie się II Dzień kulturoznawcy i kulturoznawczyni w Katowicach. Tegoroczna edycja upłynie pod hasłem  „Otwarta kultura”. Nadrzędnym celem wydarzenia ma być pokazanie, w jaki sposób można kulturę badać, mówić o niej i uczyć lepszego jej rozumienia.

Program:

• 9.00–15.00
    Drzwi otwarte / warsztaty i wykłady dla uczniów szkół ponadpodstawowych (CINiBA – sala konferencyjna i sala dydaktyczna)
  • 9.00–15.00
    Co można robić z kulturą? / otwarta strefa studentów kulturoznawstwa w CINiBA
  • 15.00–18.00
    Otwieranie miasta: misja kulturoznawcy vs kosmici / gra miejska
    Miejsca rejestracji: rynek, przy dawnej siedzibie Muzeum Śląskiego i neonie Zachód Słońca
  • 18.00
    Multi-coolti / afterparty (Biała Małpa)

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://inksi.us.edu.pl/dzien-kulturoznawcy-i-kulturoznawczyni-w-katowicach-2.