ulotki promocyjne UŚ

Dzień z Wydziałem Filologicznym UŚ w X LO im. I.J. Paderewskiego w Katowicach

20 czerwca 2017 roku o godz. 8.00 w X Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Jana Paderewskiego w Katowicach rozpocznie się Dzień z Wydziałem Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego. W programie wydarzenia zaplanowano wykłady i warsztaty naukowe. Uczniowie będą mogli wziąć udział między innymi w zajęciach z zakresu języka, literatury, rzecznictwa, autoprezentacji.

X Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Katowicach działa pod patronatem Uniwersytetu Śląskiego. Porozumienie w tej sprawie, mające zapewnić uczniom wyższą jakość kształcenia i umożliwić im pełniejszy rozwój, pogłębianie wiedzy i zainteresowań, zostało zawarte 3 września 2015 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Program wydarzenia (pdf)